Ramos mal spoluhráčov navádzať, aby neakceptovali zníženie platu: Tie peniaze utratia na Mbappého!

Sergio RamosSergio Ramos Zdroj: SITA/AP/Bernat Armangue

BRATISLAVA - Po nie veľmi úspešnej sezóne zo strany Realu Madrid sa hovorí o nutnej prestavbe tímu, ktorý už opustil aj manažér Zinedine Zidane. Na jeho miesto zasadol navrátilec Carlo Ancelotti, ktorý už Real v minulosti trénoval.

Zaujímavé správy prichádzajú v súvislosti s obrancom Sergiom Ramosom, ktorý sa stále nedokázal s prezidentom Florentinom Perézom dohodnúť na novom kontrakte. Najnovšie sa v Madride špekuluje o tom, že práve 35-ročný skúsený stopér nabádal svojich spoluhráčov z kabíny, aby nepristúpili na zníženie platov. V rozhlasovom programe El Transistor to uviedol José Ramón de la Morana. Real Madrid zaznamenal výrazné straty spôsobené pandémiou koronavírusu a futbalu bez divákov.

Pérez mal požiadať svojich hráčov, aby pristúpili na zníženie mzdy, no Ramos má na celú záležitosť iný pohľad. Svojim spoluhráčom mal telefonovať, aby neprijali žiadne znižovanie platov, pretože ušetrené peniaze by prezident Realu podľa neho utratil na podpis hviezdneho Kyliana Mbappého z francúzskeho PSG. Ten je dlhodobo na radare Realu Madrid, ale v súčasnej situácii to nevyzerá, že by sa v lete presunul do Madridu. Jeho cenovka sa pohybuje na hranici cez 150 miliónov eur. Zdá sa, že po tejto afére počas letného prestupového okna Sergio Ramos definitívne opustí Los Blancos ako voľný hráč.

Viac o téme: Real Madrid Sergio Ramos
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky