Mayweather vs Paul je exhibícia bez pravidiel: Fanúšikovia sú ochotní zaplatiť viac ako 80-tisíc!

Floyd Mayweather a Logan PaulFloyd Mayweather a Logan Paul Zdroj: Instagram/Boxing.special

BRATISLAVA - Floyd Mayweather si uvedomuje, že jeho stret s Loganom Paulom je síce na jednej strane negatívne vnímaným predstavením slávneho boxera s influencerom, na druhú stranu to však fanúšikovia prijímajú s očakávaním. Tento "money fight" v boxe sa uskutoční už najbližšiu nedeľu.

Floyd sa posledne predstavil v roku 2017 proti Conorovi McGregorovi, ktorého napokon porazil po desiatich kolách. Tentoraz by sa však s Loganom až tak maznať nemusel, keďže jeho súper bude vyšší a najmä ťažší, keďže floridská boxerská komisia sa rozhodla do tejto záležitosti nemontovať. 

Pravidlá v tomto zápase, s prívlastkom exhibičný tak budú poriadne upravené. Podľa novinára Marca Raimondiho by nemali byť k dispozícii žiadni bodoví rozhodcovia, taktiež by sa nemal oficiálne vyhlásiť víťaz pričom knokauty sú povolené. Rozhodca teda môže zápas ukončiť po vyhlásení knokautu. Zápas je vypísaný na osem kôl po tri minúty. 

Logan Paul má za sebou aktuálne len jediný boxerský zápas, v ktorom prehral na body s youtuberom s prezývkou KSI (celým menom Olajide Wiliamom Olatunjim) v Staples Center v LA v novembri 2019. Niektorí fanúšikovia sú pritom tak zbláznení do tohto zápasu, že neváhajú zaplatiť za štyri miesta pri ringu aj viac ako 87 000 dolárov (konštatoval obchodný športový analytik Darren Rovell na twitteri), ceny vstupeniek sa podľa Sportskeeda pohybujú od 100 dolárov až po 32 000 dolárov za miesto.

Viac o téme: Floyd Mayweather Logan Paul
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články