Tím zo Zemplína získal z Dukly Trenčín dvojicu posíl: Pôsobenie v Michalovciach je pre mňa výzva

Vľavo hráč HK Dukla Trenčín Tomáš Bokroš, vpravo hráč HK Dukla Ingema Michalovce Pavol RegendaVľavo hráč HK Dukla Trenčín Tomáš Bokroš, vpravo hráč HK Dukla Ingema Michalovce Pavol Regenda Zdroj: TASR/Roman Hanc

MICHALOVCE - Obranca Tomáš Bokroš a útočník Andrej Kukuča posilnia hokejový klub HK Dukla Ingema Michalovce.

Tridsaťjedenročný Bokroš hrával posledné tri sezóny za materský Trenčín, kde bol v uplynulej sezóne asistent kapitána. Šesťnásobný reprezentant a syn trénera Ernesta Bokroša pôsobil v zahraničí vo Vsetíne, Pardubiciach a švédskom Södertälje.

"Pôsobenie v Michalovciach je pre mňa výzva. Ponuka ma veľmi zaujala a takéto ponuky sa určite neodmietajú. Ako súper som si určite klub všímal. Michalovce vnímam ako veľmi ambiciózny klub a aj to bol jeden z dôvodov, že som prijal ich ponuku," cituje internetová stránka klubu slová obrancu.

O desať rokov mladší Kukuča prichádza rovnako z Trenčína. Má za sebou aj dvojročné pôsobenie v zámorí, kde v tíme súťaže WHL Seattle Thunderbirds nazbieral počas dvoch sezón v 122 zápasoch 114 kanadských bodov. "Samozrejme, že na túto štatistiku by som chcel nadviazať aj v Michalovciach. Duklu beriem ako ambiciózny klub a aj preto som prijal jej ponuku," prezradil bývalý mládežnícky reprezentant.

Viac o téme: Tomáš Bokroš HK Dukla Ingema Michalovce Andrej Kukuča
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR