VIDEO Mayweather udelil youtuberovi boxerskú lekciu: Očakávaného knokautu sa diváci nedočkali

Exhibičný zápas medzi Floydom Mayweatherom a Loganom Paulom nemal víťazaExhibičný zápas medzi Floydom Mayweatherom a Loganom Paulom nemal víťaza Zdroj: SITA/AP/Lynne Sladky

MIAMI - Exhibičný zápas medzi YouTuberom Loganom Paulom a neporazeným boxerom Floydom Mayweatherom nemal víťaza. Mladá osobnosť sociálnych sietí vydržala s bývalým šampiónom na Hard Rock Stadium v ​​Miami v ringu celých osem kôl. Vzhľadom k tomu, že na zápase neboli rozhodcovia, nebol ani vyhlásený víťaz.

Napriek tomu, že je o 18 rokov starší, o 16 kg ľahší a o 15 cm menší, udelil štyridsaťštyriročný Mayweather svojmu vyzývateľovi boxerskú lekciu. Očakávaného knokaut sa ale diváci nedočkali, aj preto, že Paul preukázal dobrú schopnosť prijímať údery.

"Musíte si uvedomiť, že už nemám dvadsaťjeden, ale je fajn sa trochu hýbať s mladými chlapcami, otestovať si svoje schopnosti a pobaviť sa," uviedol Mayweather, ktorý počas profesionálnej kariéry vyhral všetkých 50 duelov. Posledný titulový zápas absolvoval v roku 2015 proti Andre Bertovi, potom už boxoval len v roku 2017 proti hviezde zmiešaných bojových umení Conorovi McGregorovi.

Mayweather priznal, že ho Paul svojím výkonom zaskočil. "Skvelý mladý boxer, silný, bol lepší, než som čakal. Je to tvrďas, prekvapil ma," dodal slávny boxer po dueli, od ktorého očakáva zisk viac ako 50 miliónov dolárov.

Skrátka by nemal prísť ani Paul, ktorý v jedinom doterajšom zápase boxoval proti inému YouTuberovi. "Toto bol jeden z najlepších okamihov môjho života. Nechal ma prežiť. Nechcem, aby ešte niekto niekedy hovoril, že je niečo nemožné," dodala osobnosť sociálnych sietí s viac ako 20 miliónmi sledujúcich.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 10
Viac o téme: Floyd Mayweather Logan Paul
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube
  • Zdroj: ČTK