VIDEO Spišská Nová Ves priviedla ďalšiu posilu: Do klubu prichádza skúsený obranca z Kanady

HK Spišská Nová Ves predstavila novú posilu, Kanaďana Jérémyho BeaudryhoHK Spišská Nová Ves predstavila novú posilu, Kanaďana Jérémyho Beaudryho Zdroj: Facebook/HK Spišská Nová Ves

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Nováčik slovenskej hokejovej extraligy HK Spišská Nová Ves angažoval 27-ročného kanadského obrancu Jérémyho Beaudryho. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

"Ide o ofenzivneho moderného obrancu, ktory dokázž hrať s pukom a byť aktívny pri podpore útočníkov. Rátame s ním na presilové hry, v ktorých by mal využiť tvrdú strelu a režisérske schopnosti. Veríme, že zvýši našu produktivitu a pomôže mužstvu k výhram," povedal manažér Richard Rapáč.

Beaudry pôsobil do roku 2020 v nižších zámorských súťažiach. Následne zamieril do Európy a v ročníku 2020 si zahral ligy vo Francúzsku, Dánsku a vo Veľkej Británii. Sezónu zakončil pôsobením v klube Sheffield Steelers, za ktorý odohral 15 zápasov, v ktorých získal 13 kanadských bodov za šesť gólov a sedem asistencií. Nazbieral aj osem trestných minút a 15 plusových bodov.

Viac o téme: HK Spišská Nová Ves Jérémy Beaudry
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR