VIDEO Obrovská kuriozita hneď v prvom zápase: Také niečo sa nestáva ani na dedine!

Giorgio Chiellini a rozhodca Danny Makkelie počas debatyGiorgio Chiellini a rozhodca Danny Makkelie počas debaty Zdroj: SITA/Alberto Lingria/Pool Photo via AP

RÍM - V otváracom zápase EURO 2020 zvíťazili futbalisti Talianska nad Tureckom 3:0. O triumfe v piatkovom súboji A-skupiny na Olympijskom štadióne v Ríme rozhodli po prestávke.

Pomohol im vlastný gól Meriha Demirala z 53. minúty, druhý zásah pridal Ciro Immobile a výhru dominujúceho favorita spečatil Lorenzo Insigne.

V zápase sa však udial aj nezvyčajný moment. Konkrétne išlo o ofsajdovú situáciu. Talianski hráči totiž zahrávali rohový kop a celú realizáciu vôbec nedomysleli.

Jeden z Talianov stál totiž za čiarou a po rozohratí lopty naskočil na prihrávku rovno do postavenia mimo hry. Asistent rozhodcu ho správne odmával a aktéri sa nestačili čudovať. Nuž, aj takéto bizarnosti dokáže priniesť ten najlepší európsky a svetový futbal.

Viac o téme: Taliansko Turecko
  • Zdroj: TASR, Športky