Podaril sa nám husársky kúsok! Tarkovič vyzdvihol hráčov a posiela odkaz fanúšikom

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Štefan TarkovičTréner slovenskej futbalovej reprezentácie Štefan Tarkovič Zdroj: TASR/Martin Baumann

PETROHRAD - Slovenskí futbalisti zvíťazili v otváracom zápase E-skupiny majstrovstiev Európy v Petrohrade nad oslabeným Poľskom 2:1. Po zápase bol spokojný okrem hráčov aj slovenský tréner Štefan Tarkovič. Ten hodnotí zápas pozitívne, aj keď upozornil na niektoré chyby, ktoré naši chlapci spravili.

Štefan Tarkovič, tréner SR: "Chcel by som pozdraviť všetkých fanúšikov, ktorí nám držali prsty. Sme malá krajina, podaril sa nám takýto husársky kúsok. Chcem sa im poďakovať. Očakávali sme takýto zápas. Prvý polčas bol z našej strany veľmi kvalitný, pripravili sme sa na situácie a zrealizovali sme ich. Eliminovali sme Lewandowského a dali sme gól vďaka Makovi. Mrzí ma, že sme vstúpili do druhého polčasu zle. Ale majú hráčov topkvality. Do zápasu sme sa opäť dostali štandardkou a gólom Škriniara. Záver zápasu bol taký, aký sa dal čakať. Oni hrali vabank a riskovali a som rád, že sme to zvládli víťazne. Toto víťazstvo nám prinesie veľa energie a dúfam, že budeme hrať ešte lepšie."

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 7
Viac o téme: Slovensko Poľsko Štefan Tarkovič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR, Športky