Bronzovými medailistami EHOKEJ Ligy sa stali hráči HK Dukla Trenčín

Zdroj: ehokejliga.sk

EHOKEJ Liga TIPOS Extraligy má pred sebou vrchol sezóny. Finálový zápas o titul majstra Slovenska v ehokeji odohrají hráči HK Poprad a HK Dukla Ingema Michalovce vo štvrtok 24. júna o 18:00 na ehokejliga.sk. Včera sme však spoznali víťazov takzvaného malého finále. V boji o tretie miesto triumfovali hráči HK Dukla Trenčín nad hráčmi HC Nové Zámky 3:0.

Hráči Vojtěch "Krchy11" Krcho a Anton "Fenomen36363" Meško si tak vybojovali bronzové medaily a finančnú výhru 1500 eur. Výsledok vyzerá jednoznačne, keďže „Trenčania“ neprehrali ani jeden zápas. Výhra sa však nerodila ľahko. Všetky tri súboje sa totiž skončili rozdielom jediného gólu. „Nebolo to jednoduché. Mali sme obrovské šťastie hlavne na konci tretieho zápasu. Bolo to náročné. Som úplne dopotený,“ prezradil po zápase šťastný Fenomen36363. „Keď sa teraz spätne pozrieme na sezónu, tak sme spokojní. Mali sme síce vyššie ciele, chceli sme sa dostať aspoň do finále. Bohužiaľ sa to nepodarilo, v semifinále sme narazili na ťažkého súpera. Ale hodnotím to kladne. Som rád, že sme vyhrali tretie miesto a že sme neobišli na prázdno,“ zhodnotil celú sezónu Anton "Fenomen36363" Meško, ktorý na záver pochválil aj svojho spoluhráča: „Som rád aj kvôli Krchymu. Zaslúžil si to. Bol top dvojka počas celej sezóny. Aj mňa potiahol, keď sa mi nedarilo.“

Bronzovými medailistami EHOKEJ Ligy Galéria fotiek (2) Zdroj: ehokejliga.sk

Hráči HC Nové Zámky získali za štvrté miesto finančnú odmenu 500 eur. Už vo štvrtok 24. júna však spoznáme víťazov EHOKEJ Ligy TIPOS Extraligy. Vo finále sa proti sebe postavia HK Poprad a HK Dukla Ingema Michalovce. Live prenos môžete sledovať od 18:00 na ehokejliga.sk.

Zápas o 3. miesto:

HC Nové Zámky 0:3 HK Dukla Trenčín

  • Jindřich "JiFi" Fencl 8:9 Vojtěch "Krchy11" Krcho
  • Erik "Vizvis" Vizváry 6:7 Anton "Fenomen36363" Meško
  • JiFi + Vizvis 3:4 Fenomen36363 + Krchy11

 

 

  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: ehokejliga.sk
  • Zdroj: Športky