VIDEO, z ktorého mrazí: Superhviezda NBA si vážne poranila koleno

Jannis Antetokounmpo si poranil kolenoJannis Antetokounmpo si poranil koleno Zdroj: SITA/AP/Curtis Compton/Atlanta Journal-Constitution

ATLANTA - Hviezdny basketbalista Jannis Antetokounmpo utrpel v nočnom zápase play off zámorskej NBA hyperextenziu pravého kolena a jeho účinkovanie v ďalších stretnutiach Milwaukee vo finále Východnej konferencie proti Atlante je otázne. Bucks prehrali s Hawks 88:110, stav série je vyrovnaný 2:2.

"Nie je to dobré. Nie je dobré stratiť kohokoľvek z tímu a už vôbec vášho najlepšieho hráča," povedal krídelník P.J. Tucker.

Antetokounmpo sa zranil pri bránení Clinta Capelu osem minút pred koncom tretej štvrtiny. S bolestivou grimasou spadol na palubovku a držal si koleno. Podľa trénera Bucks Mikea Budenholzera budú mať bližšie informácie o rozsahu zranenia dvojnásobného najužitočnejšieho hráča súťaže v stredu. Informovala agentúra AP.

Viac o téme: Atlanta Hawks Jannis Antetokounmpo Milwaukee Bucks