Khabib sa tešil s Poirierom: Dobro vždy porazí zlo!

Khabib NurmagomedovKhabib Nurmagomedov Zdroj: SITA/AP/Jon Gambrell

BRATISLAVA - Na prehru Conora McGregora reagoval aj jeho hlavný rival, ktorý už odpočíva na dôchodku, ktorým je Khabib Nurmagomedov. "The Eagle" vo svojej kariére dokázal zdolať aj Poiriera, konkrétne v predposlednom zápase svojej MMA kariéry v roku 2019, keď Dustina ukončil Rear-Naked Chokeom v treťom kole.

Khabib má rovnako ako veľa ďalších borcov plné zuby rečí zo strany McGregora, aj preto sa rozhodol zareagovať svojským spôsobom. "Dobro vždy porazí zlo. Teším sa z Dustina a dúfam, že získa opasok na konci roka," konštatoval neporazený borec na svojom účte. 

Dustin by si týmto víťazstvom mal vyslúžiť titulovú šancu s Charlesom Oliveirom, ako predpovedali už pred týmto zápasom mnohí odborníci, Conor by sa po doliečení mohol stretnúť s Nateom Diazom v ďaľšom trilogickom zápase svojej kariéry. Otázne nateraz je, či sa vôbec zotaví z nepríjemného zranenia, ktoré utrpel v poslednom zápase a aký bude mať vplyv zlomenina na jeho výkony. V hre je stále aj štvrý zápas medzi Poirierom a Conorom, čo pripustil aj samotný "The Diamond". 

Viac o téme: Conor McGregor UFC Khabib Nurmagomedov Dustin Poirier
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články