VIDEO šťastného európskeho šampióna Bonucciho na tlačovej konferencii: Dnes vypijem všetko!

Leonardo BonucciLeonardo Bonucci Zdroj: YouTube

LONDÝN - Talianski futbalisti sa druhýkrát v histórii stali majstrami Európy. V nedeľňajšom finále EURO 2020 triumfovali v londýnskom Wembley nad Angličanmi 3:2 v jedenástkovom rozstrele po tom, ako sa duel v riadnom hracom čase i predĺžení skončil nerozhodne 1:1. Skóre otvoril Luke Shaw, ktorý už v 2. minúte strelil najrýchlejší gól finálových zápasov ME. Po vyše hodine hry vyrovnal Leonardo Bonucci.

A práve skúsený líder talianskej defenzívy Leonardo Bonucci zaujal fanúšikov na pozápasovej tlačovej konferencii. Pred prítomných novinárov si priniesol pivo a následne sa ešte dodatočne občerstvil Coca-Colou, ktorá bola jedným zo sponzorov európskeho šampionátu. "Dnes vypijem všetko," vyhlásil s úsmevom šťastný Bonucci.

Bonucci pobavil verejnosť a zároveň tak z časti narážal na svojho tímového kolegu z Juventusu Cristiana Ronalda, ktorý pred pár týždňami po príchode na tlačovku odložil fľaše sladkého sýteného nápoja a všetkým odporučil, aby radšej pili čistú vodu.

Viac o téme: Taliansko Leonardo Bonucci EURO
  • Zdroj: TASR; Športky