Conor je stále Conorom: Poirierovi a jeho žene sa vyhrážal zabitím v spánku

Conor McGregorConor McGregor Zdroj: SITA/AP/John Locher

BRATISLAVA - Conor McGregor má za sebou operáciu nohy po zápase s Dustinom Poirierom. Pred trilogickým zápasom s "The Diamondom" sa pustil do jeho rodiny a manželky, čo ostro kritizovali fanúšikovia, no najmä zápasníci a svoje k tomu povedal aj Dana White.

Vyzerá to tak, že McGregor s rýpaním prestať len tak nechce. Nedávno napísal hneď niekoľko tweetov, ktoré zachytili redaktori MMA Junkie tesne predtým, ako ich zmazal. "Som veľmi nebezpečný muž. Tvoja manželka je tvoj manžel. Nechcem ale túto negativitu spájať s mojou nadáciou, takže by som sa chcel pri tejto príležitosti ospravedlniť za to, že sa mi Dustinova manželka pokúsila poslať súkromnú správu na instagrame," napísal Conor tesne po úspešnej operácii píšťaly.

K týmto slovám pridal aj Dustinovu fotografiu, na ktorej bol aj so svojou dcérou. Tesne po zápase pri ošetrovaní sa Conor znížil ešte viac. "V spánku to dostanete, ste mŕtvi. Ty a tvoja pani, zďaleka sme neskončili," vyhrážal sa McGregor Poirierovi. 

McGregor by sa mal podľa najnovších informácii zotavovať šesť týždňov, po ktorých bude pracovať na návrate do tréningovej prípravy. "Vrátim sa silnejší než kedykoľvek predtým, naša rivalita sa ešte neskončila," citoval Íra portál BBC.

Viac o téme: Conor McGregor UFC Dustin Poirier
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/TASR

Súvisiace články