VIDEO z bujarých osláv hokejistov Tampy Bay: Šťastný Erik Černák a poškodený Stanley Cup!

Erik Černák oslavuje oslavuje s fanúšikmi TampyErik Černák oslavuje oslavuje s fanúšikmi Tampy Zdroj: SITA/AP Photo/Phelan M. Ebenhack

TAMPA - Hokejisti Tampy Bay Lightning si po obhajobe Stanleyho pohára opäť po desiatich mesiacoch vychutnali majstrovské oslavy plavbou na lodi po rieke Hillsborough. Tentoraz ich však už sprevádzali tisícky fanúšikov.

Minuloročné oslavy museli byť skromnejšie pre protipandemické opatrenia. Tento rok majstrovskú jazdu nezastavili ani silný dážď a vietor, pre ktoré sa slávnostný program musel odložiť viac ako o hodinu.

Hokejisti Tampy oslavujú zisk Galéria fotiek (7) Zdroj: SITA/AP/Phelan M. Ebenhack

Mesto Tampa sa teší zo zisku majstrovského titulu v niektorej zo štyroch najväčších profesionálnych zámorských súťaží tretíkrát v priebehu desiatich mesiacov. Okrem dvoch triumfov hokejistov Lightning uspeli aj hráči Buccaneers v lige amerického futbalu NFL. Informovala o tom agentúra AP.

 

Bujaré oslavy hráčov Tampy mali nakoniec za následok poškodenie trofeje, ktorá musela putovať na opravu do Montrealu. Stanley Cup by mal byť opravený do ďalšieho víkendu.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 7
Viac o téme: NHL Erik Černák Tampy Bay Lightning
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: TASR; Športky