Vémola objasnil svoje zranenie: Paradoxne fandím v tomto zápase Pirátovi

Karlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehruKarlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehru Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Karlosa Vémolu po jeho zranení v titulovom zápase proti Marcinovi Naruszczkovi zastúpi Samuel "Pirát" Krištofič. Karlos si totiž pravdepodobne urthol triceps na ľavej ruke, v ktorej mal silný zápal.

"Spadol som na ruku, keďže bola oslabená, tak som si s najväčšou pravdepodobnosťou utrhol triceps. Dvaja doktori hovoria, že to urvané je. Jeden hovorí, že to cez odtok a zápal nemusí byť dobre vidieť. Až keď zápal zmizne, tak potom sa ukáže čo s tým je. Ten sval je ideálne operovať hneď, no so zápalom to nikdo operovať nechce, pretože je to obrovský risk," prezradil Karlos Vémola. 

Podľa Karlosa by krátky čas na prípravu mohol byť pre Krištofiča výhodou. "Tento zápas by mal sadnúť Pirátovi, keďže sa Poliak sústredil na boj zblízka a na wrestlera a praváka. Pirát by mal strategicky vyhrať, keďže bojuje na väčšiu vzdialenosť a je ľavák. Dúfam, že potom dojde k tomu, aby sa so mnou do klietky postavil. Ak opasok získa, tak budem prvý čo sa proti nemu bude chcieť postaviť. Takže paradoxne mu budem fandiť," pokračoval na instagrame Karlos. 

Viac o téme: Samuel Krištofič Karlos Vémola Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články