Diazovci sú späť v hre: Po Nateovi sa do oktagonu UFC vracia aj Nick!

Nate a Nick DiazovciNate a Nick Diazovci Zdroj: Instagram/ Nick Diaz

BRATISLAVA - Po Nateovi aj Nick Diaz (26-9) už čoskoro poteší fanúšikov UFC svojou prítomnosťou v oktagone. Nick absolvoval svoj posledný súboj ešte v roku 2015, keď sa postavil Andersonovi Silvovi. Po tomto neúspešnom zápase bol pozitívne testovaný na marihuanu a dostal niekoľko sankcií vrátane zastavenia činnosti.

Nick by sa mal predstaviť v päťkolovom netitulovom zápase proti Robiemu Lawlerovi (28-15). Je to historicky len druhý 25-minútový netitulový zápas, ktorý nebude hlavným zápasom galavečera, prvý pritom absolvoval jeho brat len prednedávnom. Hlavným zápasom UFC 266 by mal byť súboj dvoch trénerov návratu série The Ultimate Fighter, a teda Briana Ortegu a šampióna featherovej váhy Alexa Volkanovskeho. 

Do oficiálneho oznámenia zápasu už ostáva len formalita zo strany borca zo Sanford MMA gymu Lawlera, ktorý musí podpísať zmluvu. Očakáva sa, že k tomu dôjde v priebehu pár dní. Bratská dvojica Diazovcov by tak mala byť v UFC naspäť už od septembra, keďže Nate svoj návrat absolvoval v zápase s Leonom Edwardsom, v ktorom po sympatickom výkone prehral na body. 

  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články