VIDEO Pirát a Vémola sa do seba opäť pustili: Za tie jeho blbé kecy ho brutálne zmlátim!

Samuel Pirát Krištofič a Karlos Terminátor VémolaSamuel Pirát Krištofič a Karlos Terminátor Vémola Zdroj: Oktagon MMA

PRAHA - Český MMA bojovník Karlos "Terminátor" Vémola nebude môcť pre zranenie nastúpiť do titulového zápasu s Marcinom Naruszczkom. Namiesto Vémolu sa na turnaji Oktagon 26 predstaví Samuel "Pirát" Krištofič, ktorý si s Vémolom momentálne vymieňa štipľavé odkazy.

Spor medzi oboma bojovníkmi je na scéne už veľmi dlhú dobu. Všetko začalo tým, keď Pirát porazil na galavečeri Oktagon 4 Radovana Úškrta a získal titul šampióna 2. série Oktagon Výzvy. Vémola po tomto zápase Piráta vyzval a obaja bojovníci sa začali doťahovať. Tento konflikt sa naposledy obnovil po tom, čo Martin Buday získal titul ťažkej váhy Oktagonu. Vémola označil Budayov výkon za katastrofálny a vyzval ho na zápas.

To sa Pirátovi nepáčilo a svojho kamaráta a kolegu z gymu si zastal: "Vejmluva, kedy si ty niekoho knokautoval? Nikdy. A nikdy ani neknokautuješ. Vejmluvovi by som odporúčil, aby sa nenavážal do môjho brata v zbroji a radšej sa sústredil na seba. Nech na Štvanici naváži vôbec 84-ku, pretože vieme, aké má problémy navážiť, knedlík,“ povedal Pirát vo svojom videu.

V tom čase sa Terminátor pripravoval na titulový zápas. Dnes už je isté, že doň nenastúpi, a Karlos si našiel čas na to, aby Krištofičovi tento úder vrátil. Natočil video, ktoré zverejnil Oktagon, kde prezrádza, že Pirátovi bude v zápase fandiť, aby ho neskôr mohol za všetky blbé kecy zmlátiť.

Viac o téme: Samuel Krištofič Oktagon Karlos Vémola
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Instagram/Oktagon MMA
  • Zdroj: športky

Súvisiace články