Pripravuje Oktagon odvetný zápas Vémola vs. Végh? Niečo sa deje...

Karlos Karlos "Terminátor" Vémola a Attila Végh počas zápasu Zdroj: Oktagon 15

BRATISLAVA - Spolumajiteľ organizácie Oktagon Pavol Neruda priznal, že situácia ohľadom Piráta a Vémolu dodáva Oktagon 26: Štvanice ešte väčší rozmer. Samuel "Pirát" Krištofič totiž zastúpil zraneného Vémolu v hlavnom zápase, ktorý sa z titulového zmenil na boj o dočasný titul proti tomu istému súperovi, a teda Marcinovi Naruszczkovi (22-9).

Fanúšikovia Oktagonu už aktuálne hovoria o zápase Pirát vs. Vémola a nemalou mierou k tomu prispel aj Karlos, ktorý sa vyjadril, že na tomto gala bude fandiť Krištofičovi hlavne preto, že ho chce následne zmlátiť. ,,Ľudia trošku predbiehajú, musíme si v prvom rade počkať na výsledok zápasu Pirát vs. Naruszczka. Ale priznám sa, že ma baví predstava zápasu Pirát vs. Vémola. Rovnako to baví aj fanúšikov a to dalo aj Štvanici iné gule. Mám pocit, že fanúšikovia sa viac tešia z tohto scenára, ako z toho pôvodného. Myslím, že sa začína písať veľký príbeh, ak sa ten zápas udeje, tak to bude mať blízko k zápasu storočia," konštatoval promotér. 

Keď už bola reč o zápase storočia, nedalo nám sa nespýtať na potenciálny súboj medzi Vémolom a Véghom, ktorého odveta nepochybne zaujíma všetkých fanúšikov na našom území najviac. ,,V tomto smere môžem povedať len to, že niečo sa deje. Diváci si musia na bližšie informácie ešte počkať," dodal s úsmevom vždy sympatický Neruda. 

Viac o téme: Samuel Krištofič Karlos Vémola Oktagon MMA Pavol Neruda
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články