Môžete ho nenávidieť či milovať, nič to nemení na tom, že je bohatý: Conor znova ohúril

BRATISLAVA - MMA zápasník Conor McGregor je bezpochyby jedným z najlepšie platených športovcov na svete. Okrem whisky, nového podniku v Dubline tentoraz fanúšikov ohúril luxusnou jachtou, ktorú vyrobili experti v Lamborghini.

Jachta, ktorú Conor McGregor predstavil fanúšikom aj na sociálnej sieti má hodnotu 3,6 milióna dolárov. Lamborghini Tecnomar prezývajú autom na mori, je 19 metrov dlhá a váži 24 ton.  Vďaka jej výkonným motorom dokáže dosiahnuť rýchlosť až 112 kilometrov za hodinu.

McGregor sa zotavuje zo zlomeniny, ktorú utrpel v zápase v Dustinom Poirierom a vyzerá to tak, že si tento čas chce užiť najviac ako sa len dá, samozrejme bez štipky sebareflexie. ,,Utieram si svoj bohatý zadok do tvojich pocitov z mojej práce," konštatoval vo voľnom preklade McGregor na sociálnej sieti, príspevok samozrejme s najväčšou pravdepodobnosťou venoval Poirierovi. Conora by sme v oktagone nemali vidieť minimálne rok, odborníci dokonca špekuľujú aj nad tým, či sa vôbec dokáže zotaviť natoľko, aby mohol v MMA zápasiť. 

Viac o téme: Conor McGregor
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články