Kráska VanZant sa nebojí provokovať telom: Kládla som si otázku - chýba mi UFC?

Paige VanZantováPaige VanZantová Zdroj: SITA/AP/Darryl Dyck/The Canadian Press

BRATISLAVA - Paige VanZant sa chystá na svoj druhý súboj v boxe bez rukavíc v rámci kariéry. V prvom zápase tohto bojového odvetvia prehrala s Britain Hart, teraz ju čaká súboj krások s Rachael Ostovich. Obe už predtým zaujali svojimi vyzývavými fotografiami na sociálnych sieťach.

Boj holými päsťami je stále čoraz populárnejší, známejší fighteri dostávajú za predstavenie sa v ringu BKFC slušne zaplatené a výnimkou v tomto smere nebola ani kráska, ktorá predtým zápasila v UFC.

,,Neobzerám sa za tým, čo bolo v UFC. Pozerať sa do minulosti znamená nepriamo sa zamyslieť nad tým, čo ste mohli spraviť lepšie. Odkedy som odišla, všetko je len lepšie a lepšie. Som nadšená z toho, že môžem byť v BKFC. Vždy som si kládla otázku – chýba mi UFC? Nie, vôbec mi to nechýba, mám lepší život a cítim sa lepšie," konštatovala VanZant pre MMA Junkie.

Zároveň sa jedna z najkrajších zápasníčok sveta vyjadrila, že si dvere do UFC na druhej strane nechce definitívne zavrieť, pretože nikto nevie, čo sa stane do budúcna. Pravdou je, že pred zápasom UFC by za svoje vyzývavé fotografie bola rozhodne viac kritizovaná, v BKFC sa dá hovoriť skôr o podarenom marketingu, ktorý zaujal médiá a verejnosť. 

 

Viac o téme: UFC Paige VanZant
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články