Cirkus Oktagon pokračuje s celebritnými zápasmi: Borárosa vyzve v boxe známy český herec

Gábor BorárosGábor Boráros Zdroj: Oktagon MMA

PRAHA - Tlačová konferencia Oktagon Time, na ktorej sa prezradili plány na nasledujúce obdobie, prišla s nečakanou informáciou. Šampión 1. série Oktagon Výzvy Gábor Boráros nastúpi do boxerského zápasu proti hercovi Jakubovi Štáfkovi.

Boráros je momentálne na vlne 2 porážkach v rade po tom, čo nestačil na Španiela Primeru a Matúša Juráčka. Promotéri Novotný a Neruda sa rozhodli slovensko-maďarskému bojovníkovi tentokrát ponúknuť veľmi netradičnú výzvu. Na galavečeri Oktagon UNDG 2 sa predstaví proti účastníkovi Projektu X Jakubovi Štáfkovi.

Ten už jeden zápas v Oktagone pod MMA pravidlami má za sebou, kedy ukončil podnikateľa Petra Benka knokautom v 2. minúte. Štáfek je na prekvapenie mnohých považovaný v tomto zápase proti profesionálnemu bojovníkovi za výrazného favorita.

Zatiaľ nie je známe, či tento súboj bude hlavným zápasom galavečera, no po preložení duelu Karlosa Vémolu s rapperom Marpom je to najpravdepodobnejšia možnosť. Podujatie sa koná 13. novembra a zápas Boráros vs. Štáfek je vypísaný na 6x3 minúty.  

Viac o téme: Oktagon Gábor Boráros Jakub Štáfek
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram/Oktagon MMA
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy