Muradov sa vyjadril k údajnému rozchodu s Bagárovou: Nech riešia svoje sr*čky!

Makhmud MuradovMakhmud Muradov Zdroj: Instagram/Makhmud Muradov

BRATISLAVA - Makhmud "Mach" Muradov sa pripravuje na svoj štvrtý zápas v UFC. V predchádzajúcich troch súbojoch si poradil s Andrewom Sanchezom, Trevorom Smithom a Di Chiricom, pričom dvakrát zápas ukončil pred limitom. Na Macha tentoraz čaká náročná skúška v podaní "škrtiča" Meerschaerta.

Muradovov súper totiž zvíťazil až 24-krát submisiou z celkových 32 výhier v kariére, čo z neho robí právom majstra na submisie. Skúsený zápasník má za sebou 13 duelov v UFC a bojoval s hviezdami súčasného rankingu, ktorými sú bezpochyby Khamzat Chimaev, Kevin Holland a stretol sa aj s Thiagom Santosom, zakaždým však s týmito väčšími menami organizácie prehral. 

Makhmud sa ohľadom najbližšieho zápasu vyjadril v rozhovore pre isport.cz. ,,Tiež ho môžem uškrtiť, verím, že bude dobrý, no mňa stopercentne nedostane na zem. Myslím, že som výbušnejší a rýchlejší. je najlepší v historíi UFC v zmysle ukončenia zápasníkov na submisie, má ich najviac vo svojej váhovke. Niekde som sa dopočul, že to bude môj najťažší súper, skúška pre mňa. Verím tomu, že pôjde o dobrý zápas a že si všetko postrážim," konštatoval Muradov. 

Mach sa tiež vyjadril, že bol dlhšiu dobu doma v Uzbekistane, kde sa staral o rodinu, keďže jeho otec je chorý a má problémy s chrbtom. Netrvalo dlho a jeho neprítomnosť si médiá v Čechách vysvetlili po svojom. ,,Nerozumiem odkiaľ to majú, že sme sa rozišli. My sme sa s Moninkou (Bagárovou) nepohádali, sme v pohode. Som rád, že mám ženu a zdravú dcéru, takže tomu fakt nerozumiem. Mne je to jedno, ale Monika je speváčka a je dosť citlivá, takže kvôli nej mi to vadí. Nech riešia svoje sr*čky a mňa a moju ženu nech nechajú na pokoji. Nerozumiem, čo z toho tí ľudia majú," konštatoval pre isport.cz následne bojovník.

Viac o téme: Makhmud Muradov Monika Bagárová
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy