Vémola po zápase naložil Krištofičovi: Pirát tam ležal a nič neurobil, nezaslúžil si vyhrať!

Karlos Vémola Karlos Vémola Zdroj: Archív Oktagon MMA

BRATISLAVA - Karlos Vémola na Oktagon 26: Štvanice nechýbal ako divák. Kvôli zraneniu ruky a následnej operácii sa nemohol postaviť do zápasu s Marcinom Naruszczkom. V súboji s tvrdým Poliakom ho zastúpil Samuel "Pirát" Krištofič, ktorý zvíťazil na body a získal dočasný titul strednej váhy.

,,V prvom rade by som chcel pogratulovať Oktagonu, bola to super šou," konštatoval Karlos Vémola vo svojom pravidelnom vlogu na instagrame. Najväčšiu pozornosť v jedenásť-minútovom videu venoval zápasu Pirát vs Naruszczka, ktorý podľa neho mal skončiť iným výsledkom.,,Nebudem nadávať na Pirátov výkon, bolo to také, aké to bolo, nechám to na vás diváci. Ja som sa rozprával s rozhodcom. Frajer ak ukazuje, že ide dopredu, mal by vyhrať a Poliak dopredu šiel, šiel si po výhru. Ja ževraj sa len váľam a objímam ľudí na klietke, on (Pirát) tam len ležal a nič neurobil.

Samuel Galéria fotiek (2) Zdroj: Archív Oktagon MMA

Ale som rád, že vyhral, aj keď si to podľa mňa úplne nezaslúžil. Keďže Poliaka ani raz poriadne neohrozil. Jediné, čo by som mu mohol vytknúť, sú jeho sprosté reči po zápase. Povedal, že mal len 14 dní na prípravu. To nie je pravda, je to blbé klamstvo. Od začiatku sme s Ondrom (Novotým) hovorili o tom, že do zápasu nemusím nastúpiť a Pirát to vedel a celú dobu sa pripravoval," konštatoval Vémola 

Karlos má za sebou operáciu ruky, na ktorej ako sa neskôr potvrdilo, si utrhol triceps. Fanúšikom, ktorý sa nevedia dočkať jeho návratu prezradil, kedy by sa chcel vrátiť do oktagonu.,,Videl som ako ste mi fandili, bude to moja najväčšia motivácia, plus aj to, že budeme nejaký ten piatok počúvať hlúpe Pirátove reči, budem sa tešiť na to, keď sa vrátim do klietky a ten pás mu zoberiem. Myslím si, že by som sa napriek zraneniu mohol na konci roku vrátiť, mohlo by to byť 30. decembra," dokončil. 

Viac o téme: Karlos Vémola Oktagon MMA Samuel "Pirát" Krištofič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy