FOTO Sexi Ledecká vydráždila chlapov a šokovala dôležitým zistením: Žiadna sranda, ale realita!

Ester LedeckáEster Ledecká Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA – Začalo sa to nevinným vtipom, teraz je to oficiálne potvrdené. Ester Ledecká na svojom Instagrame oznámila, že je príbuzná s ďalšou olympijskou víťazkou, americkou plavkyňou Katie Ledecky.

Česká športová "obojživelníčka" sa pochválila odvážnou fotkou pri bazéne a ukázala pri tom svoju vypracovanú postavu len v plavkách. V popise navyše prezradila veľmi zaujímavú informáciu: "Tak si predstavte, že môj dedo z rodokmeňu zistil, že máme s Katie Ledecky spoločných predkov! Ale zatiaľ čo ona zhrabla všetky plavecké gény a valcuje v bazéne, ja pri ňom iba leňoším," uviedla dcéra známeho speváka Janeka Ledeckého.

Špekulovalo sa o tom už od zimnej olympiády v Pjongčangu 2018. Ledecká vtedy sama žartovala, že s päťnásobnou olympijskou víťazkou a štrnásťnásobnou majsterkou sveta ju spájajú spoloční predkovia.

Držím palce, ségra

Príbeh plaveckej legendy a rodáčky z Washingtonu je mimoriadne zaujímavý. Jej dedo Jaromír sa narodil v Česku a do Ameriky odcestoval až po druhej svetovej vojne, počas ktorej stratil veľkú časť svojej rodiny. Za oceánom sa mu narodil syn David, ktorý je otcom Katie Ledecky.

Dvadsaťštyriročná plavkyňa je držiteľkou viacerých svetových rekordov a svoj obrovský talent môže predviesť aj na olympiáde v Tokiu.

"Držím palce, ségra," popriala jej Ester Ledecká.

Viac o téme: Katie Ledecky Ester Ledecká
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/esterledecka
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy