Rooney sa topí v problémoch: Zranenie v klube a vydieranie za sexuálne fotografie!

Wayne RooneyWayne Rooney Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Legenda Manchestru United a bývalý anglický reprezentačný kanonier Wayne Rooney sa v poslednom období topí vo veľkých problémoch.

Podľa denníka The Telegraph manažér Derby County nešťastne zranil svojho záložníka Jasona Knighta. Všetko sa odohralo počas tréningu v jednom zo súbojov, po ktorom bude spomínaný futbalista mimo hry približne 12 týždňov. Rooneyho môže tento nešťastný moment veľmi mrzieť, pretože ´Rams´ kvôli neodovzdaným finančným auditom nemôže podpisovať nových hráčov. Anglická FA vzhľadom na túto krízovú situáciu urobila výnimku a Derby môžu podpísať aspoň hráčov bez zmluvy, ale maximálne na jednu sezónu. Prípadne na polročné hosťovanie.

Bohužiaľ, v prípade Wayna Rooneyho to nie je všetko. Na internete sa objavili uniknuté fotografie, podľa ktorých si mal užívať sex s jednou z účastníčok reality šou Big Brother. Všetko sa to malo odohrať v období, keď bola Rooneyho manželka Coleen tehotná. Samotný Wayne tvrdí, že bol kvôli týmto fotografiám vdieraný a s celou záležitosťou sa obrátil na políciu.

Viac o téme: Wayne Rooney Derby County
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy