VIDEO Mak spečatil triumf Ferencvárosu v Lige majstrov, Hubočan a Ďuriš s Omoniou smútia

Róbert Mak pečatil triumf FerencvárosuRóbert Mak pečatil triumf Ferencvárosu Zdroj: SITA/AP/Mindaugas Kulbis

BRATISLAVA - Futbalisti Omonie Nikózia podľahli v utorkovom odvetnom stretnutí 2. predkola Ligy majstrov Dinamu Záhreb 0:1 a po prehre v úvodnom zápase 0:2 sa so súťažou rozlúčili. V drese cyperského majstra odohral celé stretnutie slovenský obranca Tomáš Hubočan, útočník Michal Ďuriš nastúpil v 77. minúte.

Postup si vybojoval aj maďarský majster Ferencváros Budapešť po víťazstve 3:1 na ihrisku Žalgirisu Vilnius, ktoré v závere nadstaveného času spečatil slovenský reprezentant Róbert Mak.

Už doma vyhral Ferencváros 2:0. Mak prišiel vo Vilniuse na ihrisko v 77. minúte. Za domácich nastúpil na 61 minút útočník Jakub Sylvestr.