Chochlíková cez víkend zabojuje o titul majsterky sveta: Oktagon pri tom nebude chýbať!

Monika ChochlíkováMonika Chochlíková

BRATISLAVA - Trenčín sa pripravuje na výnimočný galavečer, ktorý bude plný zvučných mien stand-up scény. V hlavnom zápase večera sa predstaví Monika Chochlíková o titul majsterky sveta prestížnej organizácie WMC proti tureckej 34-ročnej hviezde Funda Alkayis v päťkolovom zápase.

Chochlíková sa bude snažiť pripísať si 14-tu výhru v rade v zápase na domácej pôde. V superfightoch hlavnej karty sa v Muay Thai predstavia Jakub Dobiáš, Lukáš Rus, Sebastián Fapšo a Jozef Kolodzej. Mimoriadne skúsených zápasníkov doplnia aj víťazi semifinále pyramídy o majstra Slovenska WMC, ktorej sa v prelims zúčastní Lukáš Mandinec, Leonard Borák, Nikolas Krivák a Benjamín Dolnák. 

Okrem atraktívnej pyramídy a hlavného zápasu si fanúšikovia určite užijú súboj ťažkej váhy Strahinju Mitriča, ktorý nastúpi proti maďarskému zápasníkovi Galambošovi v Muay Thai. Pred nabitými zápasmi v Muay Thai si budú môcť nielen priaznivci v Trenčíne, ale aj na Oktagon.tv užiť aj dva súboje v MMA. Komentovať do livestreamu budú celý prenos Tomáš Kohout a Robert Kmeťo. Hlavným organizátorom podujatia je skúsený zápasník a zakladateľ Victory Gymu Trenčín Tomáš Tadlánek, ktorý patrí medzi najpodstatnejšie postavy slovenského Muay Thai, ktoré tlačí s Vladom Moravčíkom a ostatnými členmi zväzu dopredu. 

 

 

 

Viac o téme: Monika Chochlíková Tomáš Tadlánek Oktagon MMA Sebastián Fapšo
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy