VIDEO Barcelona v šlágri zostrelila Juventus s Ronaldom: Depay okamžite ukázal svoje kvality

Memphis Depay a jeho gólové oslavyMemphis Depay a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona zdolali v prípravnom zápase o Trofej Joana Gampera Juventus Turín hladko 3:0. Gólom a asistenciou prispela k hladkej výhre nová akvizícia Blaugranas Memphis Depay, ktorý na Camp Nou prišiel z francúzskeho Lyonu.

Barcelona sa na štadióne Johana Cruyffa ujala vedenia už v tretej minúte, keď sa presadil Memphis Depay a okamžite ukázal, prečo si ho Blaugranas vybrali do svojho tímu. V 57. minúte pridal druhý gól Barcy jeho kolega z útoku Martin Braithwaite, ktorému Depay ponúkol finálnu prihrávku.

Martin Braithwaite a Memphis Galéria fotiek (17) Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

Juventus, v ktorého drese od úvodu nastúpil aj hviezdny Cristiano Ronaldo aby ho v 46. minúte vystriedal Dejan Kuluševski, inkasoval ešte aj tretíkrát, keď v druhej minúte nadstaveného času krutú prehru turínskeho giganta spečatil Puig.

FC Barcelona - Juventus Turín 3:0 (1:0)
Góly: 3. Depay, 57. Braithwaite a 92. Puig

Viac o téme: FC Barcelona Juventus Turín Memphis Depay Trofej Joana Gampera
  • Zdroj: Športky