VIDEO Schranz gólom spečatil triumf Slavie a v Česku je top kanonierom, Sparta v derby zaváhala

Ivan Schranz spečatil postup Slavie a v Česku je top ligovým kanonieromIvan Schranz spečatil postup Slavie a v Česku je top ligovým kanonierom Zdroj: Profimedia

PRAHA - Futbalisti Sigmy Olomouc remizovali v sobotnom zápase 4. kola českej ligy na domácom ihrisku s Českými Budějovicami 3:3. Hostia viedli už 3:1, no Sigma najskôr znížila v 87. minúte a o vyrovnanie sa postaral v siedmej minúte nadstaveného času Florent Poulolo.

Slavia Praha aj vďaka Ivanovi Schranzovi zvíťazila na ihrisku Mladej Boleslavi 2:0. Slovenský útočník zvýšil v druhom polčase na dvogólový rozdiel. V tejto sezóne má na konte už štyri presné zásahy a je na čele tabuľky kanonierov.

Bohemians 1905 Praha - Sparta Praha 1:1 (1:0)
Góly: 45.+2 Dostál - 55. Pavelka
/P. Le Giang odchytal celý zápas - D. Hancko, L. Štetina odohrali celý duel, D. Holec bol na lavičke náhradníkov/

Karviná - FC Zlín 2:3 (1:0)
Góly: 23. Buchta, 47. Papadopulos - 59. Filo, 79. Poznar, 90.+2 Cedidla
/L. Čmelík odohral celý zápas - M. Hlinka hral do 90.+1 min a v 50. min videl ŽK, M. Rakovan hral od 37. min, R. Matejov bol na lavičke náhradníkov/

Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:2 (0:1)
Góly: 36. Kuchta, 83. SCHRANZ, ČK: 45.+2 Smrž (Mladá Boleslav)
/S. Dancák odohal celý zápas - I. Schranz hral od 58. min a v 83. strelil gól, J. Hromada hral od 84. min a v 86. videl ŽK/

Sigma Olomouc - České Budějovice 3:3 (0:2)
Góly: 53. Jemelka, 87. Zifčák, 90.+7 Poulolo - 9. Bassey, 41. Čavoš, 61. Tolno
/M. Macík a J. Chvátal odohrali za Olomouc celý zápas, za hostí odohral celý zápas M. Králik/

Viac o téme: Mladá Boleslav SK Slavia Praha Ivan Schranz