VIDEO Monacké kniežatá doma podľahli Šachtaru, Salzburg predviedol dokonalý obrat

Hráči Salzburgu oslavujú gólHráči Salzburgu oslavujú gól Zdroj: SITA/AP/Matthias Schrader

MONAKO - Futbalisti AS Monaco prehrali v prvom zápase play off Ligy majstrov so Šachtarom Doneck 0:1. O triumfe ukrajinského tímu rozhodol v 19. minúte Pedrinho. Moldavský Šeriff Tiraspoľ si poradil s Dinamom Záhreb 3:0 a vytvoril si sľubnú východiskovú pozíciu pred odvetou, dva góly vsietil Adama Traore. V zápase medzi FC Salzburg a Bröndby Kodaň sa zrodilo víťazstvo rakúskeho šampióna 2:1, o ktorom rozhodol v 90. minúte Brenden Aaronson.