FOTO Dosť bolo čakania: Česká snoubordistka si vzala rozvedenú maminu!

Česká snoubordistka Šárka Pančochová si vzala svoju dlhoročnú priateľku Kaileen Lareeovú Česká snoubordistka Šárka Pančochová si vzala svoju dlhoročnú priateľku Kaileen Lareeovú Zdroj: Instagram/sarkasnow

WASHINGTON/PRAHA - Česká snoubordistka Šárka Pančochová sa vydala. Dlhoročnú priateľku Kaileen Lareeovú si vzala v Spojených štátoch amerických, kde sú sobáše homosexuálov povolené.

Trojnásobná účastníčka zimných olympijských hier vo freestylových disciplínach chcela pôvodne so svadbou počkať na povolenie sobášov ľudí rovnakého pohlavia v Česku, ale nakoniec urobila tento životný krok skôr.

Tridsaťročná česká reprezentantka zdieľala na Instagrame fotografie zo svadobného dňa, na ktorom nechýbala ani dcéra jej o štyri roky staršej partnerky z prvého manželstva.

Pri rieke neďaleko mestečka Leavenwort v štáte Washington bola pri obrade oblečená do bielych nohavíc a topu bez rukávov. Jej snúbenica mala krátke biele šaty. Obe boli bosé. "Minulý rok bol bláznivý a bude ešte bláznivejší. Nemôžem sa dočkať, až strávim zvyšok svojho života so svojou najlepšou priateľkou a budeme tento život zdieľať navždy," napísala k sérii svadobných fotografií piata žena Slopestyle na ZOH 2014 v Soči.

Svadba bola nielen romantická, ale aj trochu dobrodružná. Na jednom zo záberov je vidieť, ako sa na druhom brehu pohybuje medveď.

Viac o téme: Šárka Pančochová
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/sarkasnow
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy