VIDEO Manchester United v Premier League vyrovnal rekord Arsenalu, Tottenham nezaváhal

Bruno Fernandes a Jack Stephens v diskusiiBruno Fernandes a Jack Stephens v diskusii Zdroj: SITA/AP/Andrew Matthews

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United remizovali v nedeľňajšom stretnutí 2. kola anglickej Premier League na ihrisku Southamptonu 1:1. Domáci viedli, keď po polhodine hry tečoval strelu Che Adamsa do vlastnej siete Fred. Aspoň bod zariadil Mason Greenwood, ktorý si v 55. minúte našiel loptu v preplnenej šestnástke a poslal ju do siete.

"Červení diabli" neprehrali vonku v Premier League od januára 2020 v 27. zápase po sebe, čím vyrovnali rekord Arsenalu z rokov 2003 a 2004.

Ole Gunnar Solskjaer na Galéria fotiek (13) Zdroj: SITA/AP/Andrew Matthews

Hráči Tottenhamu nadviazali na vystúpenie z 1. kola, keď zdolali majstrovský Manchester City a zásluhou jediného gólu uspeli aj na ihrisku Wolverhamptonu. V 9. minúte skóroval z pokutového kopu Dele Alli. Kanonier Harry Kane si v drese "kohútov" odkrútil sezónnu premiéru, keď prišiel na trávnik v 72. minúte.