VIDEO Real Madrid závahal už v druhom kole, ďalšie tesné víťazstvo pre úradujúcich majstrov

Karim BenzemaKarim Benzema Zdroj: SITA/AP/Alberto Saiz

MADRID - Futbalisti Realu Madrid remizovali v nedeľňajšom zápase 2. kola španielskej La Ligy na ihrisku Levante 3:3.

Hostia sa ujali vedenia už v 5. minúte, keď sa presadil Gareth Bale, no Levante otočilo duel v priebehu jedenástich minút na začiatku druhého polčasu. Real vyrovnal v 73. minúte zásluhou Viniciusa Juniora, ale vzápätí poslal domácich späť do vedenia Rober Pier. Bod "bielemu baletu" zachránil päť minút pred koncom opäť Vinicius. Levante dohralo bez vylúčeného Aitora Fernandeza.

Real Sociedad San Sebastian zvíťazili nad Rayom Vallecano 1:0. Majstrovské Atletico Madrid zvíťazilo nad Elche 1:0 a po dvoch zápasoch má na konte plný počet bodov. Jediný gól strelil v 39. minúte Angel Correa.

La Liga - 2. kolo:

Levante - Real Madrid 3:3 (0:1)
Góly: 46. Roger, 57. Campana, 79. Pier - 5. Bale, 73. a 85. Vinicius, ČK: 87. Fernandez (Levante)

Real Sociedad San Sebastian - Rayo Vallecano 1:0 (0:0)
Gól: 68. Oyarzabal (z 11m)

Atlético Madrid - FC Elche 1:0 (1:0)
Gól: 39. Correa

Viac o téme: Atlético Madrid FC Elche