Slovan sa v odvete proti Olympiakosu pokúsi o zázrak: Weiss prehovoril o ďalších posilách

Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. počas tlačovej konferencie pred odvetou play off Európskej ligy UEFA 2021/2022 proti OlympiakosuNa snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. počas tlačovej konferencie pred odvetou play off Európskej ligy UEFA 2021/2022 proti Olympiakosu Zdroj: TASR - Martin Baumann

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava vstúpia do odvety play off Európskej ligy UEFA 2021/2022 proti Olympiakosu Pireus s trojgólovým mankom. Na pôde súpera prehrali 0:3. Pred vlastnými fanúšikmi sa vo štvrtok 26. augusta o 20.45 h pokúsia zabojovať a ešte zdramatizovať dvojzápas.

"Vo svete sa dajú zázraky, my sa o jeden taký pokúsime. Urobíme všetko pre víťazstvo, urobíme všetko pre to aby sme ten zápas živili čo najdlhšie. Uvidíme, na čo budeme mať, pretože hráme s kvalitným súperom, ktorý určite príde hrať rozumne. Keby sa nám podarí streliť nejaký gól v úvode zápasu, tak všetko je eventuálne možné," povedal na tlačovej konferencii tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st..

 

 

Ten sa zároveň opäť vyjadril aj k prípadným ďalším posilám, keďže slovenského majstra trápi výrazná maródka a zápasový kalendár je mimoriadne náročný. "Musíme ešte doplniť káder. Ja sa nesťažujem, to je realita. Ten káder je na našu ligu dobrý, ale ako sme videli, na medzinárodný futbal to nestačí. Musíme priviesť hráčov, ktorí sú aj mladší, aby boli pre Slovan perspektívni aj do budúcnosti," zdôraznil Weiss.

"Musíme sa posilniť v útoku. Mám prísľub, že by mali prísť hráči. Ja som napísal, ktorých by som rád videl v mužstve, niektorí tu možno budú, niektorí možno nie. Vybrali sme si aj mladých slovenských futbalistov. Rokujeme o mladom Vojtkovi z Michaloviec, je to reprezentant do 21 rokov a je to už na spadnutie. Sme v rokovaní aj s ďalšími. Uvidíme čo sa nám podarí. Ešte je do konca prestupového obdobia čas," dodal. 

Jednou z posíl, ktorá môže Slovanu pomôcť už v odvete s Olympiakosom je Andre Green. "Bude pripravený, tak isto ako aj ostatní hráči. Vie hrať futbal, to je očividné. V tréningu vyzerá dobre, sú tam vidno tie prvky anglického futbalu. Vyšiel z Aston Villy, kde pred dvoma rokkmi hral s Grealishom v útoku, takže niečo musí vedieť. Verím, že bude prínos," povedal Weiss.

 

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
Viac o téme: Vladimír Weiss Olympiakos Pireus ŠK Slovan Bratislava
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: TASR/Jakub Popelka
  • Zdroj: športky, TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy