Jakub Hromada po vypadnutí Slavie vo Varšave stratil nervy: Červená karta za reakciu k rozhodcovi!

Jakub Hromada a Andre MartinsJakub Hromada a Andre Martins Zdroj: Profimedia

VARŠAVA - Pri štvrtkovej odvete 4. predkola Európskej ligy vo Varšave proti Legii dostal zo slávistických futbalistov okrem Tomáša Holeša červenú kartu aj ďalší stredopoliar Jakub Hromada.

Po skončení stretnutia, v ktorom Pražania prehrali 1:2 a nepostúpili, bol slovenský reprezentant v tuneli k šatniam potrestaný za neadekvátnu reakciu smerom k rozhodcovi Arturovi Soaresovi Diasovi. Hromada bude Slavii chýbať v úvode skupiny Európskej konferenčnej ligy, výška trestu zatiaľ nie je známa.

Portugalský arbiter už po troch minútach vylúčil Holeša za to, že sa kúsok od vápna dopustil ostrého šľapáku proti stojnej nohe protihráča. Tréner Slavie Jindřich Trpišovský uznal, že išlo o oprávnenú červenú kartu. Jeho zverenci v oslabení neudržali vedenie 1:0, po dvoch góloch po zmene strán prehrali 1:2 a po domácej remíze 2:2 z minulého týždňa do hlavnej fázy Európskej ligy neprešli.

Pražania si zahrajú iba skupinu novovzniknutej Európskej konferenčnej ligy a v jej úvode budú v Holešovi s Hromadom postrádať dvoch defenzívnych stredných záložníkov.

Viac o téme: SK Slavia Praha Legia Varšava Jakub Hromada Jindřich Trpišovský Tomáš Holeš
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy