Slovan je po dvoch zápasoch na chvoste tabuľky, tréner Döme: Pre nás to je obrovská škola!

Vpravo tréner HC Slovan Bratislava Robert Döme na striedačkeVpravo tréner HC Slovan Bratislava Robert Döme na striedačke Zdroj: TASR/Ján Krošlák

FRIBOURG - Hokejisti HC Slovan Bratislava prehrali aj vo svojom druhom zápase v F-skupine Ligy majstrov, keď na ľade švajčiarskeho klubu Fribourg-Gotterón podľahli 2:5. "Belasí" nezachytili úvod zápasu, keď po 14 minútach prehrávali už 0:3. Gólmi Michala Sersena a Tomáša Ziga v 2. tretine skorigovali stav, ale vyrovnať nedokázali. Po dvoch zápasoch sú bez bodu na poslednom 4. mieste skupiny.

Zverenci Róberta Dömeho nastúpia na ďalší zápas v Lige majstrov vo štvrtok 2. septembra na domácom ľade proti švédskemu tímu Leksand IF.

Hlas:

Róbert Döme, tréner HC Slovan Bratislava: "Na strane súpera bola obrovská kvalita, to musíme rešpektovať. V takýchto zápasoch musíme hrať naplno celých 60 minút. Niektorí naši hráči ešte doteraz nezažili takúto triedu hokeja. Je to pre nich iba dobre. Stretávajú kvalitných hráčov, ktorí sú na európskej úrovni. Pre nás to je obrovská škola. Začiatok Ligy majstrov nemáme taký, aký sme si želali, ale súper bol jednoducho taký silný, že sme s ním mali veľké problémy. V druhej tretine sme boli vyrovnaný súper, v tretej to už bol vabank. Domáci boli o niečo lepší."

Viac o téme: HC Slovan Bratislava Robert Döme
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy