Jake Paul prešiel cez druhého súpera z UFC: Jeho ďalší boj s bratom Tysona Furyho?

Jake Paul vs Tyron Woodley Jake Paul vs Tyron Woodley Zdroj: Instagram/Jake Paul

BRATISLAVA - Youtuber, influencer a boxer Jake Paul sa stretol po súboji s Benom Askrenom s ďalším bývalým bojovníkom UFC Tyronom Woodleym. Pred súbojom fanúšikov "zaujal" konflikt na tlačovke, na ktorej mal človek zo štábu Jakea Paula uraziť matku jeho najbližšieho súpera. Ako sa neskôr potvrdilo viac napätia sa konalo po tomto incidente na tlačovke ako v samotnom ringu.

Paul si totiž pripísal na konto pomerne hladký triumf, keď častejšie útočil na Woodleyho čo presvedčilo dvoch z troch rozhodcov, jeden sa rozhodol udeliť svoj hlas Woodleymu. ,,Neviem na čo sa pozeral rozhodca, ktorý dal Tyronovi body. Bol to ťažší boj ako som čakal, všetka úcta patrí Tyronovi, odviedol dobrý výkon," konštatoval Jake Paul, ktorý si pripísal už štvrtý triumf po sebe. 

Mnohí odborníci a fanúšikovia očakávajú ďalšie provokácie a novinky zo strany Jakea v najbližšej dobe. Je nepravdepodobné, že by venoval odvetu Woodleymu, ktorý si ju bezprostredne po zápase vypýtal. Jake v snahe zaujať na otázku v zmysle odvetného duelu odpovedal jeho typickým spôsobom. ,,Je mi jasné, že mu ide o ďalšiu výplatu. Vytetuj si na nohu, že miluješ Jakea Paula a môžeme si to dať znovu," dokončil v ringu. 

Najväčším trhákom, nad ktorým má údajne Paul aktuálne aj premýšľať je súboj s celebritkou Tommym Furym, ktorý je nevlastným bratom Tysona Furyho. Aktuálne má na konte 22-ročný Brit skóre 7:0 pričom štyrikrát vyhral knokautom. Tommyho preslávila aj účasť v kontroverznej šou Love Island, kde sa dostal až do finále. Bez akýchkoľvek úvah je nutné povedať, že Tommy Fury je špičkový boxer, čo z neho robí jasného favorita v potenciálnom boji s youtuberom. 

Viac o téme: Tyron Woodley Jake Paul Tommy Fury
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy