Boj o Bratislavu má 2 šťavnaté štartovky! Čakajú vás 2 dni plné profesionálnych a amatérskych zápasov

Boj o Bratislavu znova prinesie 2 dňový turnajBoj o Bratislavu znova prinesie 2 dňový turnaj Zdroj: Titan Fight Night

BRATISLAVA - Na TFN Talents – Boj o Bratislavu znova prinesie 2 dňový turnaj. Môžete sa tešiť na profesionálne a amatérske zápasy v MMA, kickboxe, boxe a thaiboxe. Turnaj sa uskutoční už 3.9 a 4.9.2021 v Double Star Šport Bare na Trnavskom mýte (Šancová 112). Zápasy budú ako vždy „šťavnaté“ a oku lahodiace pre diváka.

"Atmosféra na poslednej 2-dňovej akcii, ktorá nám dala zabrať, bola úžasná. Ľudia si pochvaľovali, ohlasy boli dobré, tak prečo nie znova." Povedal zakladateľ organizácie Titan Fight Night a spoluorganizátor TFN Talents Boj o Bratislavu Marek Herda

MMA zápasy zastrešuje MAMMAL – Slovenský zväz MMA. (www.mammal.sk)

"V Šport bare radi organizujeme naše podujatia, keďže sa nám páči klubová atmosféra a blízky kontakt publika so zápasníkmi," povedal spoluorganizátor Tomáš Drábik. ako Marek Herda poznamenal, "taký obývačkový systém".

Zápasy budú ako vždy „šťavnaté“ a oku lahodiace pre diváka.

Boj o Bratislavu znova Galéria fotiek (3) Zdroj: Titan Fight Night

Zápas ťažkých váh v MMA býva vždy okorenením podujatia. Lákadlom bude zápas zatiaľ neporazeného v tejto organizácii Mareka Biháryho alias Citróna, ktorý šliape vo svojom veku priam neuveriteľne. V piatok 3.9.2021 by sa mal predstaviť divákom i vyzývateľ Citróna a po zápase sa uskutoční tzv. Staredown medzi vyzývateľom a Bihárym.

Ťažkú váhu uvidíme i v boxe medzi Novákom a Vyletelom. Predpokladáme „boxerskú bitku“, ktorá uspokojí i náročného diváka.

Na scénu sa vracia v roli boxera aj spoluorganizátor Tomáš Drábik, ktorého sme videli aj v Oktagone. Jeho súperom bude skvelý boxer Almásy zo Zvolena, ktorý sa bude chcieť na Drábika vytiahnuť. Víťaz môže byť však len jeden.

V sobotnom zápase uvidíme Armena Hakobyana, zápasníka OFA Bratislava, ktorý si bude chcieť zlepšiť svoje skóre 5-0-0 a ísť do profi MMA kolotoča. Jeho súper Marek Nosáľ z Raslavíc však urobí všetko preto, aby spravil v Bratislave senzáciu a ukoristil si slávu pre seba.

Prestrelka sa očakáva medzi Gurtlerom a Celkom v thajskom boxe. Celko posledný zápas na TFN prehral v nádhernom súboji, takže tentokrát si bude chcieť napraviť chuť.

Boj o Bratislavu znova Galéria fotiek (3) Zdroj: Titan Fight Night

V ženskom zápase uvidíme Lauru Salajovú z legendárneho Fire Gymu BB a proti nej nastúpi Elina Tauber z King Gym Bratislava, tentokrát v thajskom boxe. Elina má pozitívne skóre a táto multifunkčná bojovníčka (na TFN Talents Boj o Bratislavu sa už ukázala v MMA, v K1 …) si bude chcieť pripísať víťazstvo aj v thajskom boxe. Uvidíme ako si poradí so Salajovou, ktorá príde určite špičkovo pripravená.

Vstupenky nájdete v sieti Predpredaj.sk, na tomto linku.

- reklamná správa - 

Viac o téme: TFN Talents Boj o Bratislavu
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy