Nováčik si pripravil pôdu pre trapas roka: Som splnený sen marketérov v UFC!

Paddy PimblettPaddy Pimblett Zdroj: Instagram/Paddy Pimblett

BRATISLAVA - Do UFC zavítal nováčik, ktorý si môže pripísať status najdrzejšieho fightera v hre. Svojimi vyjadreniami totiž po príchode do najväčšej a najsilnejšej organizácie sveta šokoval celý svet. Z pohľadu marketingu na začiatok síce účinná no u fanúšikov rozhodne nie obľúbená stratégia.

Brit Paddy Pimblet (16-3) je šampiónom Cage Warriors, kde posledné dva zápasy ukončil už v prvom kole. Nedávno sa mal podľa MMA Shorties pustiť do Khabiba Nurmagomedova, ktorého spochybnil z hľadiska statusu najlepšieho fightera, ktorý v UFC kedy bol. Označil ho za hysterku a toho, kto sa vkuse na niečo sťažuje. ,,Vždy som vedel, že nie je otázka či sa do UFC dostanem, ale bolo to len o tom, kedy sa tam dostanem. Vedel som, že to príde, veď sa na mňa pozrite. Mám osobnosť, vyzerám dobre a naviac viem bojovať. Som splnený sen všetkých marketérov v UFC," konštatoval podľa MMA Shorties Paddy Pimblett, ktorého čaká premiéra v hlavnej karte UFC Fight Night Brunsom vs Till už túto sobotu. 

 

Nemálo šampiónov prestížnych organizácii po príchode do UFC zistilo, že úroveň v tejto lige je úplne iná. Množstvo borcov s čistým kontom v liste prehier prišli o neporaziteľnosť, ak by Pimblett s Luigim Vendraminim (9-2) prehral, americké médiá by mu to určite dali za jeho veľkohubé vyjadrenia poriadne "vyžrať". 

Viac o téme: UFC Paddy Pimblet
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy