Svetová hviezda amerického wrestlingu John Cena: Chcem vidieť McGregora zápasiť vo WWE!

John Cena v zápase WWEJohn Cena v zápase WWE Zdroj: Profimedia

LAS VEGAS - Šestnásťnásobný svetový šampión WWE John Cena sa vyjadril na adresu premiéry Conora McGregora v tejto organizácii. Americký herec a wrestler ju vôbec nevidí nereálne a dokázal by si predstaviť, že by McGregorov prestup do WWE vzbudil obrovskú pozornosť.

Po Dwaynovi Johnsonovi najznámejší zápasník WWE Cena odpovedal na otázku ohľadom McGregorovho debutu takto: "Nesledujem MMA. Pre mňa je to jednoducho bojový šport, ale keď niekto ako Conor McGregor s nesmierne silnou osobnosťou príde, vzbudí veľký záujem. Ľudia budú ho chcieť vyhrať, iní zase prehrať a jednoducho si ten lístok na jeho zápas kúpia. Určite chcem vidieť McGregora zápasiť vo WWE."

Prestup z UFC do WWE by v tomto prípade nebol historicky prvým. Fenomenálna ženská bojovníčka Ronda Rousey po ukončení kariéry v zmiešaných bojových umeniach zavítala do organizácie World Wrestling Entertainment a bola v nej úspešná.

Dvakrát sme boli dokonca svedkami opačného prípadu, kedy sa zápasníci WWE objavili v UFC. Slávnejší prípad bol Brock Lesnar, ktorý sa stal aj šampiónom ťažkej váhy, no po príchode antidopingovej spoločnosti USADA sa rozhodol kariéru MMA bojovníka ukončiť. Neslávne známy CM Punk prehral oba zápasy v UFC a ďalej už svoje šťastie medzi elitou zmiešaných bojových umení neskúšal.

Viac o téme: WWE Conor McGregor UFC John Cena
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Twitter/Sun Sport
  • Zdroj: športky, bloodyelbow.com

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy