Capitals v príprave zdolali Slovan, Košice i Zvolen: Sme pripravení na náročnú sezónu!

Hráči Capitals sa radujú zo vstreleného gólu Hráči Capitals sa radujú zo vstreleného gólu Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

BRATISLAVA - iClinic Bratislava Capitals sa pripravuje na novú sezónu v nadnárodnej ICE Hockey League, keď v predchádzajúcom ročníku vypadol v štvrťfinále s Bolzanom. Bratislavský tím pred vstupom do súťaže, v ktorej pôsobia kluby ako Salzburg, Znojmo či Viedeň Capitals odohral v príprave duely so slovenskými zástupcami.

Po víťazstve nad Slovanom, Košicami a majstrom zo Zvolena v generálke pred štartom ligového ročníka sa stali jedinými slovenskými premožiteľmi Bratislavčanov hráči HK Nitra vo výsledku 2:1. ,,Poslednú prehru s Nitrou beriem naopak pozitívne, môže nám to pomôcť dať hlavy dokopy a vďaka tomu, možno lepšie odstránime posledné nedostatky a pripravíme sa na ligu v závere o to dôslednejšie," konštatoval 27-ročný brankár Capitals Samuel Baroš. 

Capitals otvoria sezónu na svojom domácom ľade (Zimný štadión Ondreja Nepelu) už najbližší piatok v súboji s nováčikom HC Pustertal. V tíme nebude chýbať Nikolaj Žerdev, ktorý strelil v NHL 116 gólov, útočník Marc-Olivier Roy, obranca Tyler Nanne či syn Petra Bondru Dávid. ,,Káder máme kvalitný, sme pripravení sa pobiť o účasť v play off, pred ktorou nás čaká náročná časť sezóny. Aktuálne myslíme len na prvé dva zápasy s Pustertalom a Dornbirnom. Verím, že sezónu odštartujeme úspešne aj s diváckou podporou," prezradil generálny riaditeľ iClinic Bratislava Capitals Dušan Pašek. Klub tiež nedávno informoval, že pre svojich fanúšikov pripravil špeciálnu cenu vstupného na úvodný zápas sezóny v hodnote jedného eura. 

 

Viac o téme: Dušan Pašek IClinic Bratislava Capitals
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy