VIDEO Návrat legendárneho Holyfielda v ringu skončil už po 109 sekundách: Rozhodca urobil chybu!

Vitor Belfort a knokautovaný Evander Holyfield na zemiVitor Belfort a knokautovaný Evander Holyfield na zemi Zdroj: SITA/AP/Rebecca Blackwell

HOLLYWOOD - Návrat bývalého majstra sveta v ťažkej váhe Evandera Holyfielda do boxerského ringu po viac ako desiatich rokoch nemal dlhé trvanie.

Päťdesiatdeväťročný Američan prehral v exhibičnom zápase na Floride s niekdajšou hviezdou zmiešaných bojových umení MMA Brazílčanom Vitorom Belfortom už po 109 sekundách technickým KO.

Rozhodca urobil chybu

"Rozhodca urobil chybu, ale už sa s tým nedá nič robiť. Nič mi nebolo," komentoval Holyfield verdikt rozhodcu, ktorý stretnutie ukončil v prvom kole.

Toto nebol Evander

O 14 rokov mladší Belfort absolvoval ešte len druhý boxerský duel a niekdajšiemu šampiónovi nedal pred zrakmi bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa šancu. "Toto nebol Evander. Nikdy som u neho niečo také nevidel. Od začiatku to nebol ten bojovník ako predtým," uviedol Trump, ktorý zápas komentoval na internetovej platforme.

S Belfortom mal pôvodne boxovať Oscar De La Hoya. Štyridsaťosemročný Američan, ktorý počas kariéry vybojoval desať titulov majstra sveta v šiestich rôznych váhových kategóriách, však ochorel covidom-19.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 14
Viac o téme: Evander Holyfield Donald Trump Vitor Belfort
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy