VIDEO Marek Hrivík žiari v KHL: Dvomi gólmi vystrelil Torpedu triumf nad slávnym Petrohradom!

Kenny Agostino a Marek Hrivík oslavujú gól TorpedaKenny Agostino a Marek Hrivík oslavujú gól Torpeda Zdroj: hctorpedo.ru

MOSKVA - Slovenský útočník Marek Hrivík sa zaskvel pri víťazstve Torpeda Nižnij Novgorod nad SKA Petrohrad 3:2 dvoma gólmi v nedeľňajšom zápase hokejovej KHL.

Hráč druhého útoku skóroval v 12. minúte na 2:1 a o dve minúty na to pridal aj tretí gól svojho mužstva. Hrivík tak za Torpedo zaznamenal tri góly v piatich zápasoch. Tímu patrí 5. miesto v Západnej konferencii.

Hráči Dinama Moskva zvíťazili na ľade Amuru Chabarovsk hladko 6:2. Hetrikom sa blysol Nikolaj Čebykin.

KHL - sumáre:

Viťaz Podoľsk - Avtomobilist Jekaterinburg 3:4 pp a sn (0:1, 0:1, 3:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 44. Indrašis, 48. Ojamäki, 57. Malychin - 7. Spooner, 31. Rasselkin, 59. Belousov, rozhodujúci sam. nájazd Bočarov

Torpedo Nižnij Novgorod - SKA Petrohrad 3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
Góly: 12. a 14. HRIVÍK, 2. Lennström - 8. Timkin, 24. Pylenkov

Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ 0:4 (0:4, 0:0, 0:0)
Góly: 4. Kajumov, 5. Alexejev, 6. Ivanov, 18. Kraskovskij

Dinamo Minsk - Ak Bars Kazaň 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Góly: 20. a 55. Stromwall, 47. a 56. Alistrov - 28. Burmistrov, 29. Kagarlickij

Amur Chabarovsk - Dinamo Moskva 2:6 (1:2, 1:1, 0:3)
Góly: 7. Šarov, 21. Butuzov - 13., 50. a 55. Čebykin, 1. Galiev, 32. Novikov, 43. O'Dell

Viac o téme: SKA Petrohrad Torpedo Nižnij Novgorod Marek Hrivík