Buchinger už debatuje o ďalšom titulovom zápase: S troma opaskami budem vyzerať veľmi dobre!

Ivan BuchingerIvan Buchinger Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Ivan Buchinger je šampiónom dvoch váhových kategórii Oktagonu, slovenský borec po perfektnom zápase a výhre nad Vojtom Barboríkom nevylučuje, že by mohol zbierku opaskov doplniť.

Okrem ľahkej a pérovej váhy sa totiž Ivanovi môže v krátkom čase naskytnúť príležitosť bojovať o opasok šampióna welteru proti Dávidovi Kozmovi. Ten už sithol konštatovať, že mať zelené políčko na sherdogu (známa MMA štatistická stránka) pri mene Ivan Buchinger je lákavé. "Ja mu (Kozmovi) odkazujem len toľko, že s troma opaskami budem vyzerať veľmi dobre," povedal Ivan Buchinger. 

Buchinger od UFC ponuku na vstup do najprestížnejšej ligy sveta dostal, rozhodol sa ju odmietnuť, teraz by sa rozhodol inak. "Priznám sa, že telo nevládze tak ako predtým a myslím, že mladší borci tam sú už na inej úrovni. Ale keby som teraz dostal príležitosť si to tam ísť vyskúšať, tak by som šiel. Keď som sa stal šampiónom Cage Warriors, tak za mnou prišli manažéri UFC, rozhodol som sa podpísať sa M-1 čo neľutujem, pretože som tam mal dobré zápasy a ľudia navyše vtedy MMA na Slovensku nepoznali vôbec," konštatoval v rozhovore dvojnásobný šampión Oktagonu. 

Viac o téme: Ivan Buchinger Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy