Pešta obvinil Vémolu z dopingu: K svojmu vyjadreniu poskytol aj argument

Karlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehruKarlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehru Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Viktor Pešta sa pustil do Karlosa Vémolu, ktorý aktuálne neprežíva najpríjemnejšie obdobie života. "Terminátor" totiž nedávno absolvoval dve operácie ruky, no pomaly sa dáva dokopy. Bývalý zápasník UFC už medzitým stihol uvažovať nad duelom s Pirátom, ktorý by sa mohol konať o pár týždňov. Pešta si myslí, že aj to je signál, ktorý naznačuje, že Vémola dopuje.

"Myslím si, že aj slepý by si všimol, že Karlos nie je čistý. Už len to, že vždy keď sa zraní, tak je za mesiac späť. To je toho dôkazom. Keď mal zápas s "Pínom" (Petrom Ondrušom), tak mal asi dva mesiace predtým zlomený stavec, alebo niečo také. A zrazu bol záhadne zahojený, to skrátka nejde prírodnou cestou, že áno," konštatoval Viktor Pešta v rámci podcastu MMA pod lupou. 

Viktora Peštu čaká už o necelé dva týždne titulový zápas poloťažkej váhy so Stephanom Puetzom z Nemecka. V prípade víťazstva by sa mal podľa očakávaní neskôr stretnúť práve s Karlosom, pre ktorého by to bol v poradovníku čakajúci už tretí zápas. Jeden má totiž dohodnutý s Pirátom, druhý s Marpom v boxe. Peštovi bude Vémola v tomto duely paradoxne podľa jeho slov fandiť, no názor na krajana má jasný. "Pešta je blbec, ktorý nevie dať dokopy tri súvislé vety. Nikdy som ho ako bojovníka nepodceňoval. Len je pre mňa proste blbec," povedal na konci augusta pre Refresher.cz Vémola. 

Viac o téme: Karlos Vémola Oktagon MMA Viktor Pešta
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy