VIDEO Škriniarovci v šlágri s Realom padli v posledných sekundách, historická výhra Tiraspoľu

Casemiro a Milan ŠkriniarCasemiro a Milan Škriniar Zdroj: SITA/AP/Antonio Calanni

MILÁNO/TIRASPOĽ - V šlágri stredajšieho programu zvíťazil Real Madrid v Miláne nad Interom 1:0, Milan Škriniar odohral za domácich celý zápas.

Inter bol proti Realu lepším mužstvom, ale nepremenil niekoľko šancí. V jednej sa ocitol aj Škriniar, ale najväčšie mal útočník Edin Džeko. O triumfe Realu napokon rozhodol tesne pred koncom striedajúci Rodrygo.

Lautaro Martínez po zahodenej Galéria fotiek (8) Zdroj: SITA/AP/Antonio Calanni

Futbalisti Šeriffu Tiraspoľ si po historickom postupe do hlavnej fázy Ligy majstrov pripísali aj premiérové víťazstvo. V stredajšom dueli D-skupiny zdolali Šachtar Doneck 2:0. Moldavský majster išiel do vedenia v 16. minúte po góle Adamu Traoreho, po prestávke spečatil jeho triumf striedajúci Momo Yansane.