Ľadová sprcha pre hviezdu City: Tragická správa hneď po premiérovom góle v Lige majstrov

Nathan Aké (vľavo) oslavuje svoj premiérový gól v Lige majstrovNathan Aké (vľavo) oslavuje svoj premiérový gól v Lige majstrov Zdroj: SITA/AP/Zac Goodwin

MANCHESTER - Otec holandského futbalistu Manchesteru City Nathana Akého zomrel v stredu krátko po tom, ako jeho syn strelil svoj prvý gól v Lige majstrov.

Aké otvoril skóre v 16. minúte stredajšieho zápasu proti RB Lipsko, ktorý "Citizens" napokon vyhrali 6:3. Krátko po veľkom momente 26-ročného futbalistu však prišla smutná udalosť, pretože jeho otec Moise, ktorý trpel nevyliečiteľnou chorobou, len pár minút potom zomrel. Informovala o tom agentúra AFP.

Tento gól patrí tebe

"Posledné týždne boli pre mňa najťažšie v živote. Môj otec bol veľmi chorý a neexistovala žiadna liečba, ktorá by mu pomohla," napísal Aké na Instagrame. "Včera som strelil svoj prvý gól v Lige majstrov, ale otec len pár minút po tom odišiel. Opustil nás v pokoji po boku mamy a brata. Možno to tak malo byť, vždy keď ma videl hrať, tak bol na mňa hrdý a šťastný. Viem, že si stále so mnou, navždy ostaneš v mojom srdci, tento gól patril tebe otec," napísal ďalej Aké.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 7
Viac o téme: Nathan Ake Manchester City FC RB Lipsko Moise
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Be In Sports
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy