Čepo je pripravený vyriešiť spor spred roka v oktagone: Ten zápas musí byť!

Vlasto ČepoVlasto Čepo Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Vlasto Čepo (7-1) zdá sa, stále nezabudol na poznámku od Mateja Peňáza (3-0), ktorá naznačovala, že Vlasto užíva doping. Obaja borci sa mali stretnúť v rámci projeku Oktagon Underground, napokon sa tak nestalo, keďže sa Peňáz neštastne zranil.

Vráťme sa teda v čase. Pred finálovým duelom úspešného projektu sa český borec vyjadril na internete vcelku priamo na konto svojho súpera. "Vlastovi k vyhranému zápasu gratulujem, jediné čo mu môžem vytknúť, je jeho je***ový chrbát z tej čokolády čo dáva, aby mal takú dynamiku," povedal pred viac ako rokom Peňáz. Čepo k celej siutácii ihneď zaujal stanovisko, keď vo videu oznámil, že jeho súper sa očividne bojí prehry a pripravuje si už dopredu výhovorku. 

Aktuálne to vyzerá tak, že spor, ktorý vyvolali slová českého borca ožíva. "Ďalší zápas mám mať 30.12. proti Peňázovi. Teda dúfam, že to tak bude, pokiaľ sa nikto z nás nezraní. Už  mám v hlave svoju taktiku nastavenú, nebudem nič prezrádzať. Taktiku totiž môžete mať, ale samotný zápas je o niečom inom," konštatoval podľa portálu Top-Fight.cz Vlasto Čepo. 

Vlasto Čepo Galéria fotiek (2) Zdroj: Oktagon MMA

Peňáza by mal predtým čakať duel s Mateuszom Strzelczykom (9-10), ktorý dokázal zvíťazil v októbri 2020 nad Čepom. "Keď Peňáz prehrá, tak to nevadí. Máme medzi sebou proste nevyriešené veci. Ten zápas musí byť, myslím, že to aj ľudí zaujíma," dokončil v spomínanom rozhovore Čepo. 

 

Viac o téme: Oktagon MMA Vlasto Čepo Matěj Peňáz
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy