MAMMAL liga a noví UFC zápasníci?

Zdroj: MAMMAL

BRATISLAVA - Už túto sobotu 25.9.2021 odštartuje 4. ročník slovenskej amatérskej MMA ligy pod názvom MAMMAL. Najväčšia amatérska MMA súťaž na Slovensku, ktorej zápasníci získali na majstrovstvách sveta najprestížnejšej svetovej organizácie IMMAF zlatú a bronzovú medailu, sa predstavia v Bratislavskom Kings Gyme, ktorý je pravdepodobne veľkosťou najväčší na Slovensku.

Liga MAMMAL už dala príležitosť veľkému množstvu zápasníkov, ktorých sme už mohli vidieť i v Oktagone. Mená ako Igor Lukačovič, Nikoleta Domoráková, šampión Oktagonu Roman Paulus, svoju premiéru si odkrútil v MAMMALe i Vlasto Čepo a mnoho ďalších. Dozvedeli sme sa, že premiérového kola sa zúčastní 22 klubov a prihlásených je 89 zápasníkov.

Kto bude ďalšou hviezdou slovenského MMA? Kto bude šampiónom a majstrom Slovenska a odnesie si opasok šampióna MAMMALu?

MAMMAL liga a noví Galéria fotiek (3) Zdroj: MAMMAL

Sledujte naživo špičkovú slovenskú amatérsku MMA ligu MAMMAL a podporte nové vychádzajúce hviezdy slovenského MMA. Konať sa bude už túto sobotu 25.9.2021 v Bratislavskom Kings Gyme. Vstupenky nájdete TU.

Perličkou je i skutočnosť, že túto ligu navštevujú i popredné české a maďarské kluby, napríklad Monster Gym, Jayman Fighting System Ostrava, Jeetsam Gym Brno, Val Gym Praha a z maďarských je to Budapest Top Team či Halmi Valetudo.

MAMMAL má teda medzinárodnú účasť, čo pomáha slovenským MMA zápasníkom rásť a porovnávať sa i zo zahraničím. Stredoeurópsky priestor je liaheň talentovaných zápasníkov a možno už čoskoro niektorých z nich uvidíme v UFC.

MAMMAL liga a noví Galéria fotiek (3) Zdroj: MAMMAL

Viac o téme: MAMMAL
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy