Čo bude so zápasom storočia? Attila má podľa Novotného obrovské finančné nároky

Attila VéghAttila Végh Zdroj: Oktagon 15

BRATISLAVA - Čo bude so zápasom storočia? To je otázka, ktorú sa v duchu pýta množstvo fanúšikov MMA a Oktagonu. Je to už nejaký ten týždeň, čo organizácia, Végh i Vémola potvrdili, že rokovania prebiehajú, no výsledok stále neprichádza a podľa slov Ondřeja Novotného, by ani prísť nemusel.

"Nosíme v sebe termín, ktorý je pre nás atraktívny. Attila má obrovské finančné nároky, Karlos taktiež nejaké a ich zápas by si v dnešnej covidovej dobe na seba nezarobil. Toto nás brzdí a zároveň nás nič nenúti tlačiť na termín. Sme zmierení aj s tým, že odveta nebude. Nie je to nutný zápas, okolo ktorého by sa točila organizácia," prezradil promotér Oktagonu Ondřej Novotný pre šport.sk, ktorý ďalej prezradil aj to, že Attila už od organizácie dostal ponuku, ktorá by už väčšia byť nemala. Aktuálne tak stále Oktagon čaká na odpoveď, ktorá ešte podľa Novotného nedorazila. 

Attila už pri tom na sociálnej sieti Instagram neraz komunikoval s Vémolom štýlom, ktorý pripomínal promo na odvetu zápasu storočia. V každom prípade je tak loptička na strane Attilu, ktorý musí súhlasiť s najvyššou ponukou, ktorú je ochotný Oktagon ponúknuť. Pandémia a reštrikcie v tomto príbehu zohrávajú rozhodne nemalú rolu, aj keby sa to z finančného hľadiska v takejto situácii oplatilo, viete si predstaviť súboj Végh - Vémola bez divákov?

 

Viac o téme: Attila Végh Karlos Vémola Ondřej Novotný Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy