VIDEO Nahnevaný Weiss po prvej prehre: Ak by som povedal pravdu, ráno by som nemohol ísť do roboty!

Vladimír WeissVladimír Weiss Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

RUŽOMBEROK - Futbalisti úradujúceho šampióna ŠK Slovan Bratislava utrpeli prvú prehru v aktálnej sezóne. Na pôde MFK Ružomberok prehrali jediným gólom Martina Regáliho, ktorý padol v poslednej minúte riadneho hracieho času. Tréner Vladimír Weiss st. po zápase neskrýval obrovské sklamanie.

"Nerád hodnotím zápas ihneď po skončení. Ak by som povedal pravdu, čo si myslím pod emóciami, ráno by som nemohol prísť do roboty. Bol to najslabší výkon pod mojím vedením. Buď som ja slabý tréner alebo sú slabí hráči," reagoval po zápase nahnevaný Weiss.

Skúsený tréner si však uvedomuje, čo nefunguje v kabíne: "Viem, kde je problém v mužstve a čo musíme zlepšiť." 

Slovanu aj napriek prvej prehre zostáva na čele tabuľky so ziskom 17 bodov. Druhá Trnava zaostáva iba o skóre. Čo však môže najviac trápiť bývalého reprezentačného kouča je fakt, že "belasí" nevyhrali už v treťom ligovom zápase za sebou. Napriek tomu je odhodlaný stále pracovať s plným nasadením. "Budem pracovať, kým mi budú stačiť sily, a kým ma to bude baviť, alebo kým bude chcieť klub so mnou pracovať," dodal.

Weiss vyčítal hráčom aj nasadenie v zápase: "Majú vytvorené také podmienky, že je neúnosné, aby takto hrali. V prvom polčase sme bez nasadenia. Absentovala hlavne kvalita vpredu. Vôbec sme sa nedokázali presadiť v situáciách jeden na jedného." 

Ružomberok podľa trénera Slovana zvíťazil zaslúžene. "Ak mám byť úprimný, musím vyhlásiť, že domáci vyhrali zaslúžene, lebo prejavili väčšiu túžbu po víťazstve. Takisto mali o šancu viac ako my a po odrazenej lopte strelili gól. Súper mal viac emócií, viac chcel, viac behal."

Viac o téme: MFK Ružomberok ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st.
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/MFK Ružomberok
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy